PRODUKTET
LEXO MË SHUMË

Prodhues profesionist i pajisjeve të rripeve. Produktet kryesore: makinë deformuese, vegjë jacquard, makinë për prodhimin e shiritit, etj.

Makinë elastike Jacquard
Makinë elastike Jacquard
Si të prodhoni shirit me makinë jacquard kompjuteriKompjuteri jacquard loom është një program kompjuterik që kontrollon mekanizmin e përzgjedhjes elektromagnetike të gjilpërës së makinës kompjuterike jacquarddhe bashkëpunon me lëvizjen mekanike të tezgjahut për të realizuar thurjen jakard të pëlhurës.
Anije me shpejtësi të sheshtë më pak tezgjah
Anije me shpejtësi të sheshtë më pak tezgjah
Gërshetimi i shiritit kompleksMakina endëse e ngushtë Yongjin ka 20 korniza, të cilat mund të kontrollojnë më shumë fije dhe të prodhojnë një shumëllojshmëri pëlhurash të ngushta komplekse dhe elastike ose jo elastike.Karakteristikat e makinerisë për vegjë me gjilpërë Yongjin1. Metoda e nxjerrjes së rripit të sheshtë e bën strukturën dhe cilësinë e rripit më të mirë.2. Shpejtësia e lartë, shpejtësia mund të arrijë 600-1500 rpm.3. Sistemi i konvertimit të frekuencës pa shkallë, i lehtë për t'u operuar.4. Sistemi kryesor i frenave, është i qëndrueshëm dhe i besueshëm.5. Pjesët janë të prodhuara saktësisht dhe të qëndrueshme.
Anije me shpejtësi të zhdrejtë më pak tezgjah
Anije me shpejtësi të zhdrejtë më pak tezgjah
Makinë e zhdrejtë me gjilpërëKjo makinë vegjë gjilpërash e tipit V mund të bëjë rrjetë jo elastike ose elastike. Struktura është e thjeshtë, e lehtë për t'u mirëmbajtur dhe me kosto efektive.Karakteristikat e makinës së prodhimit të shiritit pambuku1. Përdorimi për të prodhuar elastikë me cilësi të lartë, të larmishme në rripa jo-elastike, të tilla si ilastike të brendshme, fjongo, rrip këpucësh në industrinë e veshjeve, lidhëse, fjongo në industrinë e dhuratave. Makina eshte me pershtatshmeri te larte dhe e perdorur e gjere dhe e gjere
Makinë për festoon
Makinë për festoon
Kjo makineri e mprehtë për zbukurim është e përshtatshme për shumicën e produkteve të rripave në industrinë e rripave, me kapacitet të lartë ambalazhimi, të rregulluar mirë dhe performancë të qëndrueshme.Mund të paketojë pëlhura elastike ose jo elastike 6-70 mm.
Makineri Yongjin

Ne jemi pajisjet më të avancuara të prodhimit dhe ndërmarrja me precizion më të lartë në industrinë e makinerive të thurjes në Kinë, profesionalemakinë deformuese prodhuesit dhe furnitorët.

1. Ne kemi një grup të plotë të pajisjeve më të avancuara të përpunimit për të siguruar që çdo pjesë e produktit të prodhohet në mënyrë rigoroze dhe të pavarur, dhe cilësia e pjesëve është e garantuar.


2. Ne kemi precizion të lartë ndërkombëtar "instrumentin e imazhit dy dimensional" dhe "makinë matëse me tre koordinata" dhe pajisje të tjera testimi, për të siguruar që secila pjesë të ketë cilësi të besueshme.

 • në zhvillim
  R e fuqishme& Ekipi D që mund të dizajnojë me porosi makinën e shiritit për klientët
 • Duke prodhuar
  Komplet i plotë i pajisjeve të përpunimit të avancuar për të siguruar që secila pjesë të prodhohet në mënyrë strikte në mënyrë të pavarur.
 • Zbulimi i pjesëve të këmbimit
  Pajisje testimi me precizion të lartë për të siguruar pjesë me cilësi të besueshme.
 • Magazina
  Sistemi i përsosur i menaxhimit, i saktë dhe i shpejtë.
 • Asambleja e pjesëve
  Procesi i avancuar i montimit të mykut, efikas dhe i besueshëm.
 • Montimi i makinerisë
  Funksionimi i standardizuar dhe i qëndrueshëm siguron besueshmërinë dhe qëndrueshmërinë e pajisjeve.
 • Duke testuar
  Pas prodhimit, çdo makinë do të zbulohet në mënyrë rigoroze, për të siguruar besueshmërinë e saj& stabiliteti.
 • Dorëzimi
  Dorëzimi në kohë, kapaciteti i prodhimit: 300 njësi në muaj.
 • 2012+
  Themelimi i kompanisë
 • 130+
  Personeli i kompanisë
 • 4500+
  Zona e fabrikës
Rreth Yongjinit

Guangzhou Yongjin Machinery Co., Ltd. është një kompani e specializuar në prodhimin e pajisjeve të thurjes, makinerive të lidhura me tekstile dhe sistemit të menaxhimit të prodhimit të MASH. Produktet tona kryesore përfshijnëmakinë deformuese, vegjë jacquard, tezgjah me gjilpërë, etj. Është misioni i "bërjes së makinës së shtrembërimit me cilësi të lartë, kushtuar industrisë globale të thurjes". Kompania ka një R të pavarur dhe të fuqishëm& Ekipi D për të marrë më shumë se 20 patenta praktike kombëtare dhe patenta shpikjesh. Produktet e kompanisë janë të certifikuara nga Bashkimi Evropian CE.

Veprimtaritë e Kompanisë
8 Marsi Dita Ndërkombëtare e Gruas
8 Marsi Dita Ndërkombëtare e Gruas
8 Marsi Dita Ndërkombëtare e Gruas.Produkti i ndihmon njerëzit të krijojnë një përshtypje të parë të favorshme në një intervistë pune ose madje mund t'i ndihmojnë ata kur takohen me klientë të mundshëm.
Dita e Gruas
Dita e Gruas
Dita e GruasKompania Yongjin Machinery i kushton vëmendje menaxhimit të kulturës së korporatës. Kompania falënderon punonjësit e saj dhe do të mbajë festime të ndryshme në festa të veçanta. Trajtoni punonjësit si anëtarë të familjes. Ka një festë ditëlindjeje çdo muaj. Lërini punonjësit të jenë në gjendje të kryejnë prodhimin e tezgjahut në një mjedis të këndshëm pune.Kjo ditë është dita e gruas në 8 Mars, dhe kompania përgatit dhuratat e festave për çdo punonjëse femër. Të gjithë ishin shumë të lumtur që morën dhuratat.Punonjësit tanë falënderojnë kompaninë dhe punojnë së bashku me kompaninë për të prodhuar pajisje me shirit të cilësisë së lartë.
Festivali i Varkave të Dragoit 2021
Festivali i Varkave të Dragoit 2021
Për festivalin vjetor Dragon Boat, kompania ka përgatitur mbushje të bollshme me palma dhe lëndë të tjera të para. Kolegë nga departamente të ndryshme u mblodhën në sallën e konferencave për të bërë së bashku zongzi. Në të qeshura, të gjithë ishin të zënë gjatë gjithë ditës, duke mbyllur shumë zongzi. Kur të gjithë morën zongzi, u ndjenë shumë të lumtur. Në këtë festë të veçantë, të gjithë mblidhen së bashku, mbështjellin petat e orizit me bekime dhe ndajnë lumturinë.Yongjin machinery Co., Ltd. Ka një sistem të përsosur të menaxhimit të brendshëm dhe është i përkushtuar për të ofruar makineri dhe zgjidhje me cilësi të lartë për industrinë e thurjes. Ne ofrojmë shërbim cilësor për klientët globalë me parimin e "kënaqësisë së klientit". Ne jemi të gatshëm të bashkëpunojmë me miq nga të gjitha sferat e jetës dhe punës së jetës dhe të punojmë së bashku për të krijuar një të ardhme më të mirë.
NA KONTAKTONI
Nëse keni më shumë pyetje, na shkruani
Emri
E-mail
përmbajtja

Dërgoni kërkesën tuaj